Havas Digital sobib partneriks igas suuruses ettevõttele, meie klienditiim on täpselt nii suur, kui see kliendi tulemuste ära toomiseks vajalik on. Samas võime kliendi kasvades pakkuda täisteenust, luua nii veebikeskkondi, digitaalset sisu, osta tavameediat kui ka palju muud ja seda tipptasemel.

Teenused

Digistrateegia


Otsimootori turundus


Performance turundus


Teenuse- ja UX/UI disain


Andmete visualiseerimine


Uuringud veebis


Sotsiaalmeedia turundus


Veebilehed ja -rakendused


E-äri lahendused


Veebianalüütika ja optimeerimine


Võta ühendust

HAVAS WORLDWIDE
Toomas Tepomes Havas Digital juht
Toomas Tepomes Havas Digital juht

Toomas on digitaalse turunduse ja müügiga tegelenud üle kümne aasta. Ta on aidanud tutvustada Eestis internetiuuringute agentuuri Gemius, aidanud Ferratumi kasvamisel väikesest laenukontorist globaalseks pangaks, vedades digiturunduse osakonda ja olnud osaline Baltikumis Viaplay videostriimimise platvormi lansseerimisel ning Eesti Energia laienemisel Läänemere regiooni.

HAVAS WORLDWIDE
Lauri Pildre Veebitiimi ja UX teenuse juht
Lauri Pildre Veebitiimi ja UX teenuse juht

Lauri suunab ühe käega digiproduktsiooni meeskonda järjest efektiivsemate ja uhkemate lahenduste suunas ja teisega visandab veebikontseptsioone ning anlüüsib ja disainib kasutajamugavust veebilehtedel. Kokku 15 aastat kogemust turundusmaastikul, millest viimased 11 digivaldkonnas.

HAVAS WORLDWIDE
Mauri Sööt Analüütika ja uuringute juht
Mauri Sööt Analüütika ja uuringute juht

Maailm on täis andmeid, mille oskuslik kasutus toob paremad otsused ja edukama strateegia. Suurandmete ja tehisintellekti ajastul andmeallikate ning analüüsiplatvormide kasvava virvarri taustal on suurepärase tervise juures küsitlusuuringud.

Mauri on dirigeerinud nii kvantitatiivsete kui kvalitatiivsete uuringuprojektide valmimist enam kui 16 aasta jooksul – varem globaalsetes uuringufirmades ja nüüd Havas’is.

Uuringutest saab alguse kasutajasõbralikult visualiseeritud praktiliste soovitustega tähendusrikas lugu – detailne, kokkuvõtlik või vajadusel mõlemad korraga.