Havas Creative on globaalne täisturundusteenust pakkuv agentuur. Meie eripäraks on lai kompetentside skaala ja strateegiale rajatud loovlahendused.

Teenused

Strateegia

Havas tööriistadel, uuringutel ja kliendi andmetel põhinevad turunduse, brändi ja kommunikatsiooni-strateegiad

Kontseptsioonid

Nii strateegial kui ka insightil põhinevad loovkontseptsioonid, mille eesmärk on suurendada brändide tähendusrikkust

Disain

Kaasaegsed ja brändi toetavad disainlahendused, paitavad silma ja kõnetavad hinge

Produktsioon

Audiovisuaalsete klippide, fotosessioonide, ürituste ja teiste toimivate lahenduste loomine

Loovlahendused

Brändi, kliendi ja turu sümbioosist sündinud loovusega tõuseb teadlikkus, suureneb müüki ja muudetakse maailma

Võta ühendust

HAVAS WORLDWIDE
Kristi Jõeäär Havas Creative ja klienditiimi juht, turundusstrateeg
Kristi Jõeäär Havas Creative ja klienditiimi juht, turundusstrateeg

Kristil on 20aastane töökogemus turunduse valdkonnas. Ta on töötanud nii Eesti jaoks tähendusrikastes suurettevõtetes, näiteks Telia (endine Elion), Eesti Energia/Enefit ja Eesti Post/Omniva kui ka väga unikaalses Rahvusvahelises Arvo Pärdi keskuses. Kristi on olnud vabatahtlik Uuskasutuskeskuses, kaasaegse tsirkuse festivalil HOOG ja Pagulasabis. Läbiva joonena on ta andnud oma panuse Eesti Telefoni muutmisse Elioniks, Eesti Energia/Enefit brändiuuendusse ning Eesti Posti muutmisse Eesti Post/Omnivaks. Tal on kogemus baltikumiülesest turunduse ja kommunikatsiooni juhtimisest Eesti Postis.
Hetkel juhib ta Havas Estonias klienditiimi, mis parimal moel ühendab endas kliendivajadustele vastava turunduse täisteenuse (loov, meedia ja PR).

HAVAS WORLDWIDE
Mailis Timmi Havas Communication ja klienditiimi juht
Mailis Timmi Havas Communication ja klienditiimi juht

Mailisel on enam kui 12 aastat suhtekorralduse ja kommunikatsioonijuhtimise kogemust. Ta on töötanud nii agentuuris kui in-house, nõustanud erinevates valdkondades tegutsevaid eraettevõtteid ja avaliku sektori institutsioone. Lisaks kommunikatsioonijuhtimisele on Mailis omandanud kogemust turunduse planeerimise, koordineerimise ning tulemusjuhtimise valdkonnas. Vabal ajal tegeleb Mailis ratsaspordi ning tantsimisega.
Havas Estonias juhib Mailis turunduskommunikatsiooni täisteenust pakkuvat klienditiimi.

HAVAS WORLDWIDE
Laura Reimann Videotiimi juht ja produtsent
Laura Reimann Videotiimi juht ja produtsent

Laura  on töötanud viis aastat Havas Creative agentuuris produtsendina, millest viimased kaks ka Nitro krew videoproduktsioonitiimi juhina. Ta on lõpetanud Balti Filmi- ja Meediakooli audiovisuaalse meedia erialal. Tema käe all on aastate jooksul valminud kümneid teleklippe ja promovideosid, ta on korraldanud mitmeid pildistamisi ning üritusi. Lisaks on Laura ka DJ, olles üks pool DJ duo HOL girl-powerist.

Tööd