Kommunikatsiooniagentuur Havas Communications kuulub globaalsesse turunduskommunikatsiooni kontserni Havas Group. Ettevõte (varasemalt Idea PR) on asutatud 2003. aastal.
Havas Communications pakub kõiki kommunikatsioonivaldkonna teenuseid ja omab pikaajalist koostöökogemust nii avalikus- kui erasektoris tegutsevate organisatsioonidega.

Teenused

Havas Communications põhitegevus ja kompetentsid on seotud kommunikatsioonivaldkonna teenuste pakkumisega. Meie igapäevatööks on kommunikatsioonialane strateegiline nõustamine, meediasuhete korraldamine ning kvaliteetse sisu loomine sotsiaalmeediasse, sisuturundusväljunditesse ja omakanalitesse.

Turundus- ja brändi-kommunikatsioon


Strateegiline nõustamine


Sotsiaalmeedia lahendused

Ideed, mis kõnetavad ja sütitavad vestlusi.

Sisuturundus ja tekstiloome


Ürituste korraldamine


Võta ühendust

HAVAS WORLDWIDE
Mailis Timmi Havas Communication juht
Mailis Timmi Havas Communication juht

Mailisel on enam kui 12 aastat suhtekorralduse ja kommunikatsioonijuhtimise kogemust. Ta on töötanud nii agentuuris kui in-house, nõustanud erinevates valdkondades tegutsevaid eraettevõtteid ja avaliku sektori institutsioone. Lisaks kommunikatsioonijuhtimisele on Mailis omandanud kogemust turunduse planeerimise, koordineerimise ning tulemusjuhtimise valdkonnas. Vabal ajal tegeleb Mailis ratsaspordi ning tantsimisega.
Havas Estonias juhib Mailis turunduskommunikatsiooni täisteenust pakkuvat klienditiimi.